• Sertifikalar
  Bahar Fermuar tarafından üretilen ürünler Oeko-Tex 100 standardına uymaktadır.
 • Metal Atığı Olmayan Ürün Üretimi
  Metal atıklar tekstil ürünlerinde oldukça endişe yaratmaktadır. Özellikle de üretim sırasında kırılan iğnelerin giysilerde kalması istenmeyen durumlara sebebiyet vermektedir.
  Bahar Fermuar ürünlerin metal kısımları, dedektörden etkilenmeden geçmekte, sadece metal atığa rastlandığı takdirde uyarı vermektedir. Bu sayede giyecekler her aşamada metal atıklar için kolayca kontrolden geçmektedir.
 • Anti Nikel
  Nikelin tenle direkt temas halinde olması bazen ciltte ciddi problemlere sebep olabilmektedir. Bahar Fermuar , “anti-nikel” olarak tanımlanabilen Avrupa standartları doğrultusunda nikelin çözülme oranına uygun (94/27/EC) ürünler geliştirmektedir.

 • Kalite Politikası

  Bahar Fermuar kalite perspektifine uygun olarak, BHR Zipper markasına uygun ve güvenilir ürünleri müşterilerine sunmayı ilke edinmiştir. Ürünlerimiz (planlama, dizayn, satınalma, üretim, satış, lojistik, tüketim ve final bertaraf) boyunca, Kalite Yönetim Sistemini ve kendi bünyesinde kurulu Kalite Güvence ve Kalite Kontrol Sistemlerini verimli kullanmayı amaçlamaktadır.

  ISO 9001 standardı ile uyumlu olan kalite yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesi için:

  - Faaliyet konumuz ile ilgili gerekli ve uygulanabilir tüm şartlara uymayı,
  - Günlük işlerimizde kalite ve doğruluğa odaklanarak hataların yok edilmesi sureti ile “Sıfır Şikayet Projesi”ni gerşekleştirmeyi,
  - Çalışanlarımızın yetkinliklerini geliştirmek için, etkin planlar yapmayı,
  - Kalite sisteminin iyileştirilmesi için çalışanlarımızın katkılarını teşvik etmeyi ve ödüllendirmeyi,
  - Müşterilerimize % 100 hatasız ürünü, % 100 teslimat performansı ile sağlamak için çalışmayı,
  - Müşterilerimiz ile memnuniyetine dayanan, uzun dönemli iş ilişkileri içinde bulunmayı hedefleriz.